Hodinky na všetko

Dokážete si predstaviť, že si pomocou hodiniek prechádzate vašu elektronickú poštu alebo prijímate hovory? Predstavte si, že si na svojich hodinkách prezeráte svoj kalendár, počet spálených kalórií alebo záznam vašej turistickej trasy. S technológiou tzv. smart hodiniek si to už predstavovať nemusíte. Čo sa niekedy zdalo nemožné, dnes je skutočnosťou. Hodinky už prestali byť len hodinkami a svojimi novodobými funkciami sa priblížujú mini telefónom. Zľava na hodinky je trendom mnohých obchodov ako sú hej.sk alebo alza.sk. Neváhajte využiť tipy, ako pri objednávaní ušetriť pomocou zľavových kódov.

hodiny

...na výber je hneď niekoľko značiek

Hodinky od Samsungu, Xiaomi a Apple obsadzujú vrcholné priečky v oblasti kvality. Azda najpoužívanejšie hodinky sú však tie od spoločnosti Garmin, ktoré vďaka svojej rozsiahlej škále funkcií nesmú chýbať na ruke žiadneho aktívneho turistu či bežca. Výrobcovia v oblasti technológií sa každým dňom prispôsobujú svetovým trendom a investujú do vývoja „maličkostí“, ktoré nám uľahčujú každodenný život.

Superpočítač skrytý na ruke

watch

Krokomer, záznam trasy, meranie vzdialenosti, rýchlosti a teplomer. Tieto funkcie hodiniek vás môžu na prvý pohľad prekvapiť, no dnes už patria medzi základné funkcie smart hodiniek. Pripojenie na wifi, GPS či dokonca správy z messengeru v hodinkách – tieto funkcie robia chytré hodinky ešte chytrejšími. Vďaka obrovskej škále ich funkcií, výkonu a výdrže batérie môžeme mobil bez stresu nechať doma. Všetko potrebné vybavíte pohodlne a rýchlo na hodinkách.

Je však dôležité, aby ste pri nákupe na internete dávali pozor.